Захворіло у світі
6,382,952
Померло у світі
380,318
Вилікувалось у світі
2,731,342
Захворіло в Україні
24,823
Померло в Україні
735
Вилікувалось в Україні
10,440
У США представили проект резолюції із осудом повернення РФ в ПАРЄ

У США представили проект резолюції із осудом повернення РФ в ПАРЄ

В Конгресі пропонують ввести нові санкції проти Росії

У США представили проект резолюції із осудом повернення РФ в ПАРЄ
фото www.flickr.com/photos/guymiddleton

Група підтримки України в Конгресі США представила проект двопартійної резолюції Палати представників із засудженням рішення ПАРЄ щодо відновлення права голосу Росії в організації. Про це повідомляє Радіо Свобода.

У тексті документу зазначається, що рішення Ради Європи «повною мірою відновити право голосу РФ та її диктатора Владіміра Путіна викликає глибоке занепокоєння».

Також наголошується, що Росію було обґрунтовано виключено з Ради Європи після анексії Криму.

«Російські сили не лише лишилися у Криму, Росія продовжила вести смертоносну війну в українському регіоні Донбас, та вести дестабілізуючу інформаційну кампанію в цілому світі з метою підриву демократичних інститутів. Це включає небезпечний штурм здійснений російським флотом з нелегальним захопленням 24-х українських моряків та 3 кораблів у Керченській протоці, які досі перебувають у російському полоні», – йдеться у заяві.

В документі також пропонується впровадити додаткові санкції проти РФ. Зокрема, група закликає США та ЄС ввести санкції, якщо «на першу річницю агресії Росії у Керченській протоці українські кораблі та моряки надалі перебуватимуть під вартою».

Як повідомлялось, минулого тижня Парламентська асамблея Ради Європи схвалила резолюцію, яка підтверджує повноваження російської делегації в повному обсязі. Делегація України покинула ПАРЄ після голосування.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті