Deutsche Bank проведе масштабну реструктуризацію на понад $5 млрд

Deutsche Bank проведе масштабну реструктуризацію на понад $5 млрд

Банк може скоротити до 20 000 робочих місць

Deutsche Bank проведе масштабну реструктуризацію на понад $5 млрд
фото DR

Deutsche Bank готується оголосити про масштабну, багатомільярдну реструктуризацію, яка найбільше зачепить підрозділ інвестиційного банкінгу, повідомили в середу джерела, знайомі з ситуацією.

Очікується, що програма буде коштувати банку до 5 млрд євро ($5,6 млрд), повідомило Reuters одне з джерел.

Глава Deutsche Bank Крістіан Зевінг у травні пообіцяв акціонерам «жорсткі скорочення» в інвестиційному підрозділі банку, після того як Deutsche Bank і Commerzbank припинили переговори про злиття.

Як повідомляли наприкінці червня обізнані джерела, банк може скоротити до 20 000 робочих місць, більшість з яких буде скорочено за межами Німеччини, зазначило джерело, знайоме з планами. За його словами, скорочення переважно торкнуться інвестбанкінгу.

Вартість реструктуризації підвищує ймовірність того, що німецький банк відзвітує про річний збиток, сказало джерело.

Топ-менеджери та інвестори сподіваються, що реструктуризація, нехай і дорога, буде досить радикальною для відновлення банку після того, як акції Deutsche впали до рекордного мінімуму в минулому місяці.

Deutsche відмовився коментувати витрати на реструктуризацію. «Ми проінформуємо всі зацікавлені сторони, якщо і коли буде потрібно», – повідомив банк.

Наглядова рада банку проведе засідання для обговорення реструктуризації в неділю, повідомили джерела.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло