Захворіло у світі
42,641,728
Померло у світі
1,150,157
Вилікувалось у світі
28,776,373
Захворіло в Україні
343,498
Померло в Україні
6,391
Вилікувалось в Україні
141,508
Екс-президент «Київстара» увійшов до наглядової ради компанії «Фармак»

Екс-президент «Київстара» увійшов до наглядової ради компанії «Фармак»

Обравши Петра Чернишова, компанія розраховує зміцнити свій склад за рахунок людини, яка «має значний досвід роботи в сучасних компаніях, які пройшли шлях інтенсивного зростання та розвитку»

Екс-президент «Київстара» увійшов до наглядової ради компанії «Фармак»
Петро Чернишов
фото www.facebook.com/peter.chernyshov

4 липня на загальних зборах акціонерів АТ «Фармак» було обрано нового члена наглядової ради – Петра Чернишова. Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Фармак», як зазначається, динамічно розвивається, маючи стратегічну мету – розширення території своєї присутності в країнах ЄС, Азії, Північної та Південної Америки, країнах Сходу та Африки. Це стає можливим завдяки безперервному вдосконаленню виробничих, технічних та управлінських процесів.

«Горизонт планування «Фармак» 5–10 років, у цьому особливість генеричної компанії – ми повинні бути постійно в тонусі, впроваджуючи передові технології в усі процеси, щоб іти в ногу з часом, а іноді і випереджати його. Тому наглядова рада «Фармак» прийняла рішення – зміцнити свій склад, запросивши людину, що має значний досвід роботи в сучасних компаніях, які пройшли шлях інтенсивного зростання та розвитку. Наш вибір припав на Петра Чернишова – людину з багатим досвідом роботи у великих компаніях, стратегічним баченням, вмінням впроваджувати сучасні технології та розвивати бізнес, спираючись на світові тенденції й передові практики. Це той напрям, який вибрав для свого розвитку «Фармак». У нас амбітні плани, і я впевнена, що Петро зможе швидко розібратися в новій для нього сфері й допоможе компанії тримати обраний курс, досягаючи намічених цілей», – зазначила Філя Жебровська, голова наглядової ради АТ «Фармак».

Петро Чернишов – український управлінець, інвестор та засновник математичної спільноти Kontora Pi для талановитих дітей-математиків та шкільних вчителів. Прес-служба «Фармак» зазначає, що компанії під його керівництвом демонстрували зростання.

«Мій управлінський досвід становить понад 20 років – інжиніринг, FMCG, телеком, інвестиційні та освітні проекти. Приєднання до команди фармацевтичного лідера – важливий крок для мене особисто та цікавий виклик як для професіонала-управлінця. «Фармак» – це українська компанія із визначною історією, якій вдалося стати провідним інноваційним підприємством. Моя мета – допомогти досягти подальшої стратегічної мети – наростити присутність на європейському ринку, одночасно сприяючи розвитку в Україні як серйозного R&D-центру та провідного вітчизняного виробника», – зазначив Чернишов.

У дописі на свій сторінці у Facebook він уточнив, що  «це аж ніяк не нова постійна робота», він не буде там з’являтись щодня і йому не доведеться ніким керувати в компанії.

«Моя головна робота полягатиме в участі в стратегічних проектах компанії разом з топ-менеджментом та іншими членами ради».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті