Захворіло у світі
5,763,122
Померло у світі
358,235
Вилікувалось у світі
2,389,735
Захворіло в Україні
22,382
Померло в Україні
669
Вилікувалось в Україні
8,439
У кума Медведчука, який йде в ВР від «Слуги народу», знайшли віллу у Відні за 6 млн євро – «Схеми»

У кума Медведчука, який йде в ВР від «Слуги народу», знайшли віллу у Відні за 6 млн євро – «Схеми»

У списку партії «Слуга народу» Андрій Холодов вказується, зокрема, як підприємець і благодійник

У кума Медведчука, який йде в ВР від «Слуги народу», знайшли віллу у Відні за 6 млн євро – «Схеми»
Андрій Холодов
фото www.radiosvoboda.org

Родина Андрія Холодова, який балотується у Верховну Раду по списку партії «Слуга народу» під номером 22, має у власності маєток в елітному районі Відня (Австрія). Про це йдеться у розслідуванні програми «Схеми: корупція в деталях», пише Радіо Свобода.

​Маєток придбаний у 2013 році за 6 млн євро (за нинішнім курсом це 175 млн гривень). Це – вартість будинку на 360 квадратних метрів та 20 соток землі. Нерухомість оформлена на дружину Холодова – Катерину Шаховську. Дітей подружжя хрестила Оксана Марченко – дружина Віктора Медведчука.

У кума Медведчука, який йде в ВР від «Слуги народу» знайшли віллу у Відні за 6 млн євро – «Схеми»

​Будинок розташований у Відні на вулиці Лайнцер штрасе у районі Гітцінг. Це найбільш елітний спальний район австрійської столиці з дорогими приватними будинками. Наприклад, у п’яти хвилинах ходьби від маєтку Холодових розташовується будинок, де останні 5 років мешкає український олігарх Дмитро Фірташ.

​Також у Відні розташований салон весільних та вечірніх суконь, який належить дружині Холодова – він розташований на вулиці Вальфішгассе у центрі міста.

​Сам Андрій Холодов – людина непублічна. Джерела журналістів серед учасників ринку називають його «тіньовим бізнесменом», який заробляє на роздрібній торгівлі цигарками у столичних кіосках. Зокрема, активісти руху «Чесно» прослідкували і формальний зв’язок Холодова з підприємствами, види діяльності яких пов’язані з утриманням МАФів. Це зв’язок через його дружину та брата.

Офіційно Холодов є бенефіціаром заводу «Ефкон-вікна» в столиці. Цей завод виробляє алюмінієвий профіль та інші будівельні конструкції з цього металу.

Катерина Шаховська є дизайнеркою одягу та кумою дружини співзасновника партії «Опозиційна платформа – За життя», кума російського президента Володимира Путіна Віктора Медведчука Оксани Марченко.

Про родинні зв’язки Холодова з дружиною Віктора Медведчука очільнику партії «Слуга народу» Дмитрові Разумкову відомо.

«Наскільки я знаю, він кум не Медведчука, а Марченко. Наскільки мені відомо, він з ним, по-моєму, не знайомий. Можливо, я щось плутаю», – зазначив Разумков у коментарі журналістам «Схем».

​У списку партії «Слуга народу» Холодов вказується, зокрема, як підприємець і благодійник.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті