Захворіло у світі
5,813,997
Померло у світі
360,397
Вилікувалось у світі
2,418,865
Захворіло в Україні
22,811
Померло в Україні
679
Вилікувалось в Україні
8,934
Кличко: на ремонт столичних дворів та проїздів виділили близько 500 млн грн

Кличко: на ремонт столичних дворів та проїздів виділили близько 500 млн грн

Цього року відремонтувати двори та міжквартальні проїзди планують за 869 адресами

Кличко: на ремонт столичних дворів та проїздів виділили близько 500 млн грн
Фото: kiev.klichko.org

На капітальний ремонт асфальтного покриття міжквартальних проїздів та прибудинкових територій столиця у 2019 році виділила близько 500 млн грн. Про це повідомляється на сайті мера Києва Віталія Кличка. 

Вчора, 4 липня відбулася перевірка ремонтних робіт у Подільському районі за  участю Кличка. Зокрема, він оглянув кілька дворів на проспекті Свободи.

«Сьогодні тут перекладаємо всі мережі, бо вони були в аварійн ому стані. Після цього все заасфальтують і здійснять благоустрій території. І я переконаний, що мешканці цих будинків таких масштабних робіт у своїх дворах до цього не бачили. На програму капітальних ремонтів асфальтного покриття в дворах та міжквартальних проїздах в цьому році місто виділило півмільярда гривень», – сказав Кличко.

За словами міського голови, цього року  відремонтувати двори та міжквартальні проїзди планують за 869 адресами. Зокрема, на Подільський район виділили 55,5 млн грн. Ці кошти підуть на оновлення понад 50-ти об’єктів.

Вже завершили роботи  на 7 об’єктах. Ще на 12 роботи тривають, а на решті – невдовзі розпочнуть реконструкцію.

На проспекті Свободи між будинками 1А, 3 та 5 перекладають понад півкілометра мережі центрального опалення та гарячого водопостачання. Для цього знадобиться більше двох кілометрів труб. За останніх два роки на цій аварійній ділянці відбулося 18 пошкоджень.

Після завершення робіт територію заасфальтують.

На проспекті Правди, 17 та Правди, 17А тривають роботи з асфальтування двору та проїзду площею майже 2 квадратні кілометри, облаштовують також нові тротуари з ФЕМ.

«Відремонтувати всі двори і проїзди одномоментно – неможливо. На це потрібен час і великі кошти. Але ми робимо все, щоб не збавляти взятих темпів з оновлення інфраструктури», – зазначив Кличко.

Нагадаємо: у Києві до 2020 року планується оновити Дарницьку площу. Гарантійний термін нової проїжджої частини становитиме 5 років, а відповідність між якістю шляхів та вартістю дорожніх робіт буде моніторити міжнародна ініціатива CoST.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті