Шведська Hexagon збирається скороти 700 робочих місць через торгову війну між США та Китаєм

Шведська Hexagon збирається скороти 700 робочих місць через торгову війну між США та Китаєм

Очікується,що такі заходи допоможуть компанії зекономити 51 млн євро до кінця 2020 року

Шведська Hexagon збирається скороти 700 робочих місць через торгову війну між США та Китаєм
фото www.hexagonmi.com

Акції Hexagon, шведської групи з промислових технологій, впали на 15% після того, як компанія попередила про неочікуване падіння квартальних продажів через торгову війну між США та КНР та заявила, що скоротить 700 робочих місць. Про це повідомляє Reuters.

Інвестори занепокоєні уповільненням Hexagon на китайському ринку, який приносить компанії шосту частину доходів.

Основною причиною уповільнення став вплив геополітичної невизначеності на світову торгівлю, особливо в сфері електроніки в Китай, вважають експерти.

Дохід Hexagon оцінюється в 975 млн євро ($1,1 млрд) у ІІ кварталі, який закінчився в червні. В компанії прогнозують, що продажі органічних продуктів скоротяться на 1% у порівнянні з минулим роком.

Компанія заявила, що попит на інших ринках в цілому відповідає попереднім прогнозами і очікує, що скоригований операційний прибуток становитиме 237 млн євро проти 228 млн євро рік назад.  JP Morgan прогнозував показник у 262 млн євро.

В Hexagon, в якій працює понад 20 000 людей,заявили, що реструктуризація здійснюватиметься для досягнення фінансових цілей на 2021 рік за рахунок скорочення 700 робочих місць.

Очікується, що ці заходи приведуть до річної економії у розмірі 51 млн євро до кінця 2020 року.

Датчики та програмне забезпечення Hexagon використовується для вимірювання та контролю якості у виробничих процесах і під час проектування заводів. Її продукція також використовується в таких галузях, як планування інфраструктури, видобуток корисних копалин, сільське господарство та енергетика .

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті