Захворіло у світі
61,707,636
Померло у світі
1,443,673
Вилікувалось у світі
39,491,151
Захворіло в Україні
709,701
Померло в Україні
12,093
Вилікувалось в Україні
335,135
В Японії Uber Eats наймає в якості кур’єрів «бабусь у кросівках»

В Японії Uber Eats наймає в якості кур’єрів «бабусь у кросівках»

Гарна можливість для людей похилого віку отримати роботу і прогулятися

В Японії Uber Eats наймає в якості кур’єрів «бабусь у кросівках»
Uber Eats

Підрозділ Uber з доставки їжі Uber Eats в Японії почав наймати людей похилого віку для доставки замовлень. Про це агентству Bloomberg розповів виконавчий директор Uber Дара Хосровшахі, пише vc.ru.

На відміну від інших кур'єрів, що доставляють замовлення на скутерах і велосипедах, літні люди в Uber Eats надають перевагу тому, щоб ходити пішки. Вони цю роботу розцінюють в тому числі як тренування, пояснив Хосровшахі.

«Цей підхід поки що практикується тільки в Японії. Зараз ми думаємо, як поширити його на решту світу», – зазначив Дара Хосровшахі

Також виконавчий директор компанії  зазначив, що Uber Eats – ефективний інструмент для знайомства споживачів із брендом Uber.

За словами Хосровшахі, сервіс у Японії користується величезним успіхом. Джерела Bloomberg повідомляють, що Uber планує збільшити штат японського підрозділу на 30% протягом 2020 року.

Як зазначає Bloomberg, ініціатива від Uber крім іншого допоможе вирішити проблему з працевлаштуванням літних людей. Незважаючи на те, що безробіття в Японії перебуває на рівні 2,4%, ситуація на ринку праці залишається напруженою. Населення поступово старіє: в 2012 році продажі підгузників для дорослих тут перевершили продажі підгузників для дітей.

Нагадаємо, Uber оголосив, що австралійський Мельбурн стане одним з трьох міст, в якому сервіс онлайн-таксі буде  тестувати свою службу повітряного таксі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті