Захворіло у світі
112,590,567
Померло у світі
2,498,273
Вилікувалось у світі
63,535,290
Захворіло в Україні
1,325,841
Померло в Україні
25,596
Вилікувалось в Україні
1,159,311
Нідерландська авіакомпанія KLM закликає літати в літаках якомога менше

Нідерландська авіакомпанія KLM закликає літати в літаках якомога менше

Компанія пояснює клієнтам, наскільки польоти шкідливі для навколишнього середовища.

Нідерландська авіакомпанія KLM закликає літати в літаках якомога менше
фото pixabay.com

Авіакомпанія Нідерландів KLM Royal Dutch Airlines запустила інформаційну кампанію Fly Responsibly, в якій закликає клієнтів рідше літати на літаках заради скорочення викидів СО2 в атмосферу – так званого вуглецевого сліду. Про це пише видання Quartz, на яке посилається vc.ru.

У відеоролику користувачам ставлять три питання: «Чи справді вам так потрібно провести цю зустріч віч-на-віч?», «Чи могли б ви дістатися до місця призначення поїздом?» і «Як ви можете скоротити свій вуглецевий слід?»

Авіакомпанія пропонує клієнтам приєднатися до програми Co2zero, в рамках якої KLM компенсує вуглецевий слід, висаджуючи ліси в Панамі. Для цього при бронюванні авіаквитка потрібно доплатити близько 8 євро.

За даними Міжнародної ради з чистого транспорту, KLM входить в трійку авіакомпаній, які використовують паливо найбільш ефективно. Це в тому числі пов'язано з плануванням пасажирського салону, відзначає видання. На перших двох місцях у рейтингу розмістилися норвезька і шведська авіакомпанії.

Авіаперельоти створюють до 2,5% від усіх викидів шкідливих речовин, тому люди, що піклуються про екологію, все рідше вибирають такий спосіб переміщення, пише Quartz. На початку літа 2019 року французька влада закликала ЄС знову запровадити податок на реактивне паливо, щоб стимулювати авіакомпанії скорочувати викиди вуглецю.

Нагадаємо, Qatar Airways очолила глобальний рейтинг авіакомпаній World Airline Awards 2019.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті