Захворіло у світі
33,652,960
Померло у світі
1,007,922
Вилікувалось у світі
23,402,148
Захворіло в Україні
208,959
Померло в Україні
4,129
Вилікувалось в Україні
92,360
Ціни на дисплеї для телевізорів несподівано обвалилися

Ціни на дисплеї для телевізорів несподівано обвалилися

Одна з причин – Samsung закриває свій завод з виробництва дисплеїв

Ціни на дисплеї для телевізорів несподівано обвалилися
фото pixabay.com

Ціни на ТВ-панелі в червні 2019 року несподівано знизилися, це падіння може зберегтися і в липні. Про це повідомляють аналітики WitsView, на яких посилається DailyComm.

Здешевлення ТВ-панелей пов'язано з очікуваним тимчасовим перемир'ям у торговій війні між США і Китаєм. Виробники телевізорів почали запасатися екранами в ІІ кварталі, побоюючись, що 25%-ві мита на ввезені з Китаю в США товари позначаться на їхньому бізнесі в третій чверті.

Ще однією причиною поспіху виробників стали плани Samsung Display, одного з найбільших в світі виробників ТВ-екранів, закрити свою фабрику Gen 8.5 L8-1-1. Компанія перенесла терміни припинення роботи підприємства на третій квартал з фінансових і технологічних міркувань.

Разом з тим дистриб'ютори вже закупили велику кількість телевізорів, а запаси панелей у виробників «досягли небезпечних рівнів», стверджують експерти.

За їх словами, деякі виробники дисплеїв вносять невеликі корективи у роботу своїх заводів, але вирішити проблему надлишку поставок буде складно.

Через великий обсяг пропозиції ціни на 32-дюймові панелі впали більш ніж на 10%. Китайська компанія BOE скорочує виробництво цих дисплеїв, що стримати настільки сильне здешевлення. Занадто великі поставки можуть призвести до того, що ціни на 32-дюймові екрани виявляться нижчими за собівартість, зазначає видання.

Нагадаємо, продажі телевізорів у 2018 році зросли на більш як 4%, а експерти впевнені, що продажі зростатимуть і в цьому році.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті