Захворіло у світі
97,536,545
Померло у світі
2,091,848
Вилікувалось у світі
53,777,014
Захворіло в Україні
1,182,969
Померло в Україні
21,662
Вилікувалось в Україні
928,969
Проект Black Iron у Кривому Розі вартістю $1,2 млрд виходить на фінальну стадію запуску

Проект Black Iron у Кривому Розі вартістю $1,2 млрд виходить на фінальну стадію запуску

Компанія уже вклала в проект понад $70 млн

Проект Black Iron у Кривому Розі вартістю $1,2 млрд виходить на фінальну стадію запуску
Фото: Pixybay

Найбільший канадський інвестиційний проект зі створення нового залізорудного виробництва в Кривому Розі, який здійснєю канадська компанія Black Iron, виходить на фінальну стадію узгодження. Про це повідомила Mind прес-служба компанії.

Додамо, що в проект вже вкладено понад $70 млн. Очікують, що всього створення Шиманівського ГЗК компанія інвестує не менше $ 1,2 млрд. При цьому ще близько $2,2 млрд отримають державний і місцевий бюджети за майбутні двадцять років роботи компанії в Україні у вигляді податкових надходжень. Проект дозволить створити в регіоні 700 робочих місць безпосередньо на підприємстві і ще 2000 робочих місць опосередковано.
 
Напередодні під час засідання «Economic club of Canada» в Торонто Президент України Володимир Зеленський зазначив, що особисто буде допомагати реалізації проекту Black Iron в Кривому Розі. Раніше після зустріч з прем'єр-міністром Канади Джастіном Трюдо Зеленський також зазначав, що вітає інвестиції Black Iron та інших канадських підприємств в Україні.
 
У Black Iron вважають це позитивним сигналом і заявляють про готовність докласти максимум зусиль для прискорення початку реалізації проекту.
 
«Той факт, що президент України Зеленський публічно заявив про свою особисту підтримку розвитку проекту Black Iron лише через місяць після свого вступу на посаду, демонструє явне зрушення з боку нової влади України в бік більш активної орієнтації на підтримку великих іноземних інвесторів. Нам було дуже приємно почути про готовність президента всіляко сприяти реалізації проекту Black Iron на всіх його стадіях, в тому числі у вирішенні ключового на сьогодні питання – виділення землі, необхідної під будівництво», – сказав генеральний директор Black Iron Метт Сімпсон.
 
Він також додав, що розраховує на тісну співпрацю з новим урядом України, щоб втілити проект Black Iron у життя.

Раніше Mind писав, що Black Iron веде переговори з «Укрзалізницею» про перевезення руди з Шиманівського родовища.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті