Стало відомо, хто може стати наступним главою BMW

Стало відомо, хто може стати наступним главою BMW

З двох раніше озвучених кандидатів, найбільш ймовірним заступником Харальда Крюгера є керівник виробництва BMW Олівер Ципсе

Стало відомо, хто може стати наступним главою BMW
фото www.flickr.com/photos/eurosporttuning

Гендиректором BMW замість Харальда Крюгера може стати нинішній керівник виробництва BMW Олівер Ципсе. Про це повідомляють «Вєдомості» із посиланням на газетау Frankfurter Allgemeine. Така ж інформація є у джерел Reuters і Bloomberg.

Днями компанія повідомила, що Крюгер, гендиректор і голова ради директорів BMW Group, не претендуватиме на продовження контракту (діє до 30 квітня 2020 року). Раніше з'явилися повідомлення, що правління компанії обговорює продовження повноважень Крюгера на новий п'ятирічний термін.

BMW відмовилася коментувати ЗМІ чутки про потенційних кандидатів на пост гендиректора. Питання обговорюватиметься на засіданні наглядової ради 18 липня, повідомила компанія.

Німецька ділова газета Handelsblatt повідомила в червні, що на місце Крюгера є два кандидати всередині компанії. Газета назвала Ціпзе (йому зараз 55 років), а також керівника з науково-дослідних розробок Клауса Фройліха. 59-річний Фройліх, можливо, не проходить за віком, оскільки BMW зазвичай встановлює вікову межу 60 років для вищого керівництва, зазначає Automotive News Europe. Обидва топ-менеджера зараз входять до правління автовиробника. Фройліх продовжить роботу на нинішньому посту, повідомила в п'ятницю Frankfurter Allgemeine.

Крюгер, якому зараз 53 роки, очолює BMW з 2015 р Він став наймолодшим гендиректором в історії компанії. Крюгер уникає публічних виступів перед великою аудиторією після того, як впав під час першої великої прес-конференції в якості гендиректора під час автосалону у Франкфурті у вересні 2015 року.

Ципсе – уродженець німецького міста Хайдельберга, отримав вищу технічну та економічну освіту в Німеччині і США. Він працює в BMW з 1991 року. В травні 2015 року він увійшов до ради директорів BMW Group як відповідальний за виробництво замість Крюгера.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію