Telegram оголосив про запуск анімованих стікерів

Telegram оголосив про запуск анімованих стікерів

Вони важать навіть менше за статичні стікери і «гіфки»

Telegram оголосив про запуск анімованих стікерів
https://telegram.org

Розробники месенджера Telegram офіційно оголосили про запуск анімованих стікерів – вони можуть рухатися з частотою 60 кадрів на секунду, займають менше пам'яті і мають хорошу якість, йдеться в блозі компанії.

«Ми поставили собі питання: чи можуть анімовані стікери мати вищу якість, ніж статичні стікери, і при цьому споживати менше трафіку? Відповідь виявилася ТАК. Інженери Telegram експериментували з векторною графікою, методами розміщення і забороненою магією, щоб створити формат .TGS, в якому кожен стікер займає близько 20-30 кілобайт – в шість разів менше, ніж середня фотографія», – розповіли розробники.

Створити анімовані стікери для Telegram зможе будь-хто на спеціальній платформі, розробники вже написали для цього інструкцію.

«Анімовані стікери – це безкоштовна платформа. Всі художники можуть створювати нові набори і ділитися ними з користувачами Telegram», – йдеться в повідомленні.

Перші набори стікерів вже доступні в базі Telegram.

«Як завжди, найшвидший спосіб знайти наклейку, яка відповідає вашому настрою, – набрати відповідний смайлик – Telegram негайно запропонує відповідні стікери», – пояснили в месенджері.

Завдяки різним оптимізаціям анімовані стікери споживають менше енергії батареї, ніж GIF, і працюють зі швидкістю 60 кадрів на секунду.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло