Лукашенко відповів на пропозицію Зеленського зустрітись із Путіним у Мінську

Лукашенко відповів на пропозицію Зеленського зустрітись із Путіним у Мінську

Президент Білорусі підтримав ідею організувати в Мінську міжнародну зустріч за участю лідерів України, Росії, США, Великобританії, Німеччини та Франції

Лукашенко відповів на пропозицію Зеленського зустрітись із Путіним у Мінську
президент Білорусі Олександр Лукашенко
фото president.gov.by

Президент Білорусі Олександр Лукашенко підтримав пропозицію президента України Володимира Зеленського організувати в Мінську міжнародну зустріч за участю лідерів України, Росії, США, Великобританії, Німеччини, Франції. Про це повідомляє прес-служба білоруського президента.

Позиція Лукашенко стосовно цього питання залишається незмінною і вона полягає у тому, що «не можна дивитися один на одного через приціл знарядь, потрібно сідати і вирішувати проблеми, яких накопичилося чимало».

Також він наголосив, що в Мінську завжди вважали та вважають за честь бути майданчиком для мирних ініціатив та переговорів.

В повідомленні прес-служби наголошується, що Лукашенко неодноразово говорив, що «цю
цю проблему повинні вирішити ми – три слов'янські народи. Не європейці, не американці, а саме ми, щоб вона не була заморожена за прикладом інших гарячих точок на пострадянському просторі».

Але якщо в такому форматі проблему вирішити не вдається, і Україна наполягає на участі й інших сторін, Білорусь підтримує і такий варіант. Крім того, білоруський лідер вже до цього говорив, що без США цю проблему буде важко.

Нагадаємо: український NewsOne, який належить Віктору Медведчуку, та російський пропагандистський телеканал «Росія 1» анонсували проведення телемосту «Треба поговорити», запланованого на 12 липня.

У РНБО назвали цю ідею пропозицією «з’єднати» внутрішньокремлівську пропаганду з її філіалом у Києві.

Між тим, телеканал NewsOne, який збирався вести телеміст пояснив, що це буде розмовою між «звичайними людьми України та Росії: без політики, без політиків».

Президент Зеленський заявив, що замість телемосту з РФ треба говорити напряму з Путіним, і що він готовий до такої розмови за участю світових лідерів у Мінську.

Пізніше стало відомо, що телеканал NewsOne скасував телеміст, посилаючись на погрози фізичної розправи.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті