Мадуро починає переговори з опозицією на нейтральній території

Мадуро починає переговори з опозицією на нейтральній території

Посередником у цих переговорах виступає Норвегія

Мадуро починає переговори з опозицією на нейтральній території
Twitter @NicolasMaduro

Президент Венесуели Ніколас Мадуро оголосив, що починає переговори з венесуельською опозицією, в тому числі з її лідером, главою парламенту Хуаном Гуайдо, який раніше проголосив себе тимчасовим виконувачем обов'язків президента. Про це Мадуро заявив, виступаючи на прес-конференції, пише РБК.

Зустріч відбудеться на нейтральній території – острові Барбадос. Сторони уже прибули для переговорів. Напередодні відбулася підготовча зустріч без участі Мадуро, яка тривала 5 годин.

За його словами, він отримав від глави делегації венесуельського уряду «дуже сприятливий» звіт про цю зустріч і тепер «дуже оптимістично налаштований» щодо можливих результатів переговорів.

Хуан Гуайдо при цьому перед початком переговорів стверджував, що їх головною метою є чергова спроба покласти край «узурпації» в Венесуелі і домогтися проведення нових виборів, в яких Мадуро брати участь не буде. Активісти ці переговори не вважають плідними.

Посередником у цьому діалозі між сторонами виступає Норвегія. Про плани провести такі переговори раніше говорили Хуан Гуйадо і міністр зв'язку та інформації Венесуели Хорхе Родрігес.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті