У Китаї добудовують гігантську підземну обсерваторію для наукових досліджень
У міжнародному проекті беруть участь 17 країн і 600 вчених

Будівництво в Китаї найважливішого міжнародного науково-дослідного об'єкта – підземної нейтринної обсерваторії Цзянмень – увійшло в вирішальну фазу. За планом, створення обсерваторії повинно бути повністю завершено в 2021 році, передає агентство Сіньхуа.
В даний час у проекті вже беруть участь понад 600 вчених, які представляють 77 наукових організацій з 17 країн і районів світу.
Будуть також докладені зусилля з просування будівництва коридору науково-технічних інновацій Гуандун-Шеньчжень-Сянган-Аомень.
Згідно з документом, інституційні перешкоди на шляху інновацій будуть подолані, також будуть розроблені відповідні заходи для сприяння планомірному відкриттю великої інфраструктури і створенню науково-дослідного устаткування для наукових досліджень в САР Сянган і Аомень.
У лютому 2019 року уряд Китаю опублікувало план розвитку регіону «Велика затока» Гуандун-Сянган-Аомень з метою перетворення цього регіону в зразок високоякісного розвитку.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].