В.о. глави ДФС звільнив керівників чотирьох митниць

В.о. глави ДФС звільнив керівників чотирьох митниць

Керівники Волинської, Закарпатської, Львівської та Чернівецької були увільнені від виконання обов’язків

В.о. глави ДФС звільнив керівників чотирьох митниць
В.о. глави ДФС Олександр Власов
фото Facebook Олександра Власова

В.о. глави ДФС Олександр Власов звільнив керівників Волинської, Закарпатської, Львівської та Чернівецької митниць. Про це він повідомив у Facebook.

«За результатами наради в Ужгороді я прийняв рішення про увільнення від виконання обов’язків керівників чотирьох митниць західного регіону – Волинської, Закарпатської, Львівської та Чернівецької. Цю роботу будуть виконувати фахові спеціалісти з числа керівного складу митних департаментів ДФС», – написав він.

Напередодні, як повідомлялось, президент Володимир Зеленський підписав Указ щодо протидії контрабанді та корупції під час митного оформлення товарів.

Власов зазначив, що ДФС готова «ще більш активно включитися в роботу з викорінення «чорних» та «сірих» схем, припинення контрабандних потоків. Тим більше, що процес активізований, діє «Бастіон», наш податковий, митний блоки та податкова міліція сконцентровані на зменшенні тіньової економіки, контролі за товаром від кордону до споживача, повноті декларування та сплаті податків».

Також він повідомив, що планує зустріч з Максимом Нефьодовим, главою Державної митної служби,  щоб обговорити практичну реалізацію Указу, напрямки та механізми, які ще можна задіяти для протидії контрабанді та порушення митних правил.

«Також будемо підключати технічні засоби митного контролю: сканери, ваги, системи фото-, -відеофіксації. Перший стаціонарний скануючий пристрій запускаємо до кінця липня на пункті пропуску «Порубне» Чернівецької митниці ДФС, що на кордоні з Румунією. Контрабанді буде складно пройти непоміченою», – додав він.

Як повідомлялось, 5 липня Кабмін звільнив Максима Нефьодова з посади заступника міністра економічного розвитку і торгівлі та призначив главою Державної митної служби 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію