Три незалежних члена наглядової ради покинули ПриватБанк

Три незалежних члена наглядової ради покинули ПриватБанк

Наглядову рада банку покинули Енгін Акчакоча, Стівен Силіг та Андреа Монетт

Три незалежних члена наглядової ради покинули ПриватБанк
Фото: УНІАН

Кабінет міністрів вивів зі складу наглядової ради ПриватБанку трьох незалежних членів, які увійшли в нього після націоналізації. Про це повідомляє Ліга Фінанси. 

Як повідомляється в системі розкриття інформації НКЦПФР, наглядову раду банку покинули Андреа Монетт ( з Apollo Management), Стівен Силіг (представник Світового банку),  і Енгін Акчакоча (консультант МВФ), що раніше очолював раду.

Згідно з повідомленням ПриватБанку, відповідне розпорядження Кабмін прийняв 5 липня в зв'язку з тим, що зазначені члени відмовилися від повторного призначення.

За інформацією Мінфін, причиною такого рішення вони називають неприйнятність вимог антикорупційного законодавства України, а саме електронне декларування активів і доходів членами наглядових рад держбанків.

Раніше повідомлялося, що Марюс Качмарек на початку липня став членом правління ПриватБанку з операційних питань терміном на 3 роки.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло