IBM завершила купівлю розробника ПЗ Red Hat за $34 млрд

IBM завершила купівлю розробника ПЗ Red Hat за $34 млрд

Ця покупка стала найбільшою і історії IBM

IBM завершила купівлю розробника ПЗ Red Hat за $34 млрд
фото www.flickr.com/photos/mamchenkov

Найбільший світовий постачальник комп'ютерних послуг International Business Machines Corp (IBM) завершив купівлю розробника програмного забезпечення Red Hat Inc в рамках угоди на суму близько $34 млрд. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Вона стала найбільшою покупкою в історії IBM і однією з рекордних для галузі в цілому.

Як повідомляється в прес-релізі IBM, Red Hat і раніше очолюватиме головний виконавчий директор Джим Уайтхерст, який тепер буде підкорятися CEO IBM Джіні Рометті. Штаб-квартира Red Hat залишиться в місті Ролі (адміністративний центр штату Північна Кароліна).

Після придбання Red Hat на хмарний бізнес буде припадати близько чверті виручки IBM проти всього 4% в 2013 році.

Виручка Red Hat за підсумками фінансового року, який завершився в лютому, збільшилася на 15% і склала $ 3,4 млрд. У березні-квітні вона зросла також на 15% – до $ 934 млн.

Капіталізація IBM за останні дванадцять місяців скоротилася на 3,9%, проте з початку поточного року вона підскочила на 22,6% і становить зараз близько $ 124,6 млрд.

Як повідомлялось, про угоду між компаніями стало відомо в жовтні минулого року.

Наприкінці червня цього року ЄС надав IBM  антимонопольний дозвіл на на придбання компанії з розробки програмного забезпечення Red Hat за $34 млрд

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло