У Рахунковій палаті розповіли, коли відбудеться аудит «Нафтогазу»

У Рахунковій палаті розповіли, коли відбудеться аудит «Нафтогазу»

Перевірка триватиме в залежності від обсягу документів

У Рахунковій палаті розповіли, коли відбудеться аудит «Нафтогазу»
фото УНІАН

У Рахунковій палаті назвали терміни аудиту НАК «Нафтогаз України». Про це в інтерв'ю РБК-Україна розповів голова Рахункової палати Валерій Пацкан.

На запитання, коли чекати на візит в НАК, Пацкан відповів «На цьому тижні плануємо зайти».

«Ми хочемо досконало відпрацювати програму і залучити всіх фахівців, щоб нам потім юристи НАК не стали вигадувати нові виправдання. Ніякого перевищення повноважень немає», – заявив він.

За його словами, перевірка буде тривати в залежності від обсягу документів.

«Аби який звіт нам не потрібен. Якщо його робити, то об’ємним, вказати яке майно кому було передано, у який спосіб зараз ведеться його управління. Нам дали фінансову звітність по сплаченим податкам ДФС, але у нас є бажання побачити внутрішню фінансову звітність, побачити договори, як у який спосіб укладені, які там відсотки. Ми хочемо максимально все дослідити», – сказав він.

Нагадаємо: про наміри Рахункової палати провести аудит «Нафтогазу України» стало відомо в березні 2019 року. Пацкан тоді також повідомив, що компанія перешкоджає діям Рахункової палати, надсилаючи «відписки юристів», що є неприйнятним та пообіцяв надати справедливий висновок із зазначенням порушень, якщо вони будуть виявлені.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло