Захворіло у світі
12,521,347
Померло у світі
560,834
Вилікувалось у світі
6,901,607
Захворіло в Україні
52,843
Померло в Україні
1,372
Вилікувалось в Україні
25,661
Кабмін виділить 3 млрд грн на вирішення проблем районних центрів

Кабмін виділить 3 млрд грн на вирішення проблем районних центрів

Гроші будуть спрямовані на вирішення головних проблем: інфраструктура, освіта, медицина, школи, садочки, культура, спорт

Кабмін виділить 3 млрд грн на вирішення проблем районних центрів
Фото: pixabay.com

Кабінет міністрів України направить 3 млрд грн на підтримку малих міст. Про це повідомляє РБК-Україна. 

Про це заявив голова уряду Володимир Гройсман під час засідання Кабміну в середу 10 липня. За його словами, кошти будуть спрямовані на вирішення головних проблем в районних центрах і містах районного значення.

«У рішеннях, які ми прийняли, є 3 млрд грн до Державного фонду регіонального розвитку на малі міста, районні центри. Це рішення прийнято. Це означає, що 3 мільярди гривень спрямовуються на районні центри, міста районного значення для вирішення головних проблем, які там є: інфраструктура, освіта, медицина, школи, садочки, культура, спорт», – сказав прем'єр-міністр.

Нагадаємо, на початку червня Гройсман наполягав на необхідності завершити реформу децентралізації і виступив проти спроб її заблокувати. Прем'єр підкреслював, що на сьогодні тільки 70% українців користуються перевагами децентралізації, яка дає в 5-7 разів більше бюджети, ніж раніше. Уряд закликав Раду прийняти ряд законопроектів про новий етап децентралізації, які стосуються основ адміністративно-територіального устрою України.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті