Захворіло у світі
18,875,773
Померло у світі
708,941
Вилікувалось у світі
11,397,753
Захворіло в Україні
76,808
Померло в Україні
1,819
Вилікувалось в Україні
42,524
Діалог з Москвою треба вести з позиції сили – міністр оборони ФРН

Діалог з Москвою треба вести з позиції сили – міністр оборони ФРН

Вона наголосила, що дії Кремля в Україні суперечать міжнародному праву

Діалог з Москвою треба вести з позиції сили – міністр оборони ФРН
міністр оборони Німеччини Урсула фон дер Ляйєн
фото www.flickr.com/photos/emiliakociecka

Європі слід вести діалог з Росією «з позиції сили». Про це кандидат на пост голови Єврокомісії, міністр оборони Німеччини Урсула фон дер Ляйєн заявила в Європарламенті, передає DW.

 За її словами, «Кремль не пробачає слабкостей». Міністр додала, що Росія залишається сусідом Європи, проте підкреслила, що дії Москви в Україні суперечать міжнародному праву.

Крім російсько-європейських відносин, кандидат на пост глави Єврокомісії висловилася і щодо низки інших значущих для ЄС тем. Так, фон дер Ляйєн зазначила, що виступає не за «європейську армію», а за «армію європейців». За словами німецького міністра оборони, рішення про «небезпечні операції» потрібно приймати на національному рівні.

Крім того, вона закликала Євросоюз надавати підтримку країнам походження біженців, щоб позбутися від причин, що спонукають мігрантів направлятися в Європу. Серед іншого, ЄС слід боротися з «жорстокою системою» контрабанди людей, зазначила міністр. За її словами, плани із розширення чисельності персоналу європейської прикордонної служби Frontex до 10 000 осіб слід реалізувати не до 2027 року, а «набагато раніше».

Нагадаємо: країни ЄС 2 липня офіційно висунули Урсулу фон дер Ляйєн на пост голови Єврокомісії. За кандидатуру міністра оборони ФРН проголосували 27 учасників саміту ЄС – усі крім канцлера Німеччини Ангели Меркель Канцлер ФРН утрималася, оскільки ця кандидатура не знайшла підтримки німецьких соціал-демократів, коаліційного партнера партії Меркель в Німеччині.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті