Захворіло у світі
134,719,328
Померло у світі
2,915,972
Вилікувалось у світі
76,537,874
Захворіло в Україні
1,841,137
Померло в Україні
36,779
Вилікувалось в Україні
1,405,826
Абромавічус став головою наглядової ради «Укроборонпрому»

Абромавічус став головою наглядової ради «Укроборонпрому»

Наглядовою радою прийнято рішення провести міжнародний аудит всіх підприємств концерну за 2018-2019 роки

Абромавічус став головою наглядової ради «Укроборонпрому»
Айварас Абромавичус
Фото: УНІАН

Міністр економічного розвитку в 2014-2016 роках Айварас Абромавічус обраний головою наглядової ради держконцерну «Укроборонпром», до якого він був введений 12 червня цього року указом президента Володимира Зеленського. Про це повідомляє прес-служба «Укроборонпрому». 

«У нас є багато завдань, які ми повинні виконати якомога швидше. І одна з найбільш пріоритетних з них – проведення аудиту» Укроборонпрому», – цитує Айварас Абромавичус прес-служба держконцерну.

Згідно з повідомленням, наглядовою радою прийнято рішення провести міжнародний аудит фінансової діяльності всіх підприємств концерну за 2018-2019 роки.

Для обрання аудитора на електронному майданчику ProZorro буде створена нова позиція щодо закупівлі послуг, а визначення переможця тендеру відбудеться за процедурою «відкритих торгів». Очолить тендерний комітет з проведення міжнародного аудиту Айварас Абромавичус.

«Ми очікуємо, що вже у вересні буде обраний переможець торгів, який почне аудит «Укроборонпрому». За нашими оцінками, він триватиме 6-9 місяців. Це дозволить отримати детальну інформацію про реальний стан справ на кожному підприємстві Концерну. У той же час, ми не можемо провести аудит, який охопить більший період. По-перше, якщо взяти для аналізу період з 2014 року, не кажучи вже про період з 2011 року, то результатів цього аудиту доведеться чекати роками. По-друге, виділених урядом 32,5 млн грн на це просто не вистачає», – заявив Абромавичюс.

Глава наглядової ради «Укроборонпрма» додав, що після підсумків фінансового аудиту буде розпочато процедуру з проведення стратегічного аудиту і аудиту корпоративного управління – витрати на них буде запропоновано передбачити в проекті держбюджету на 2020 рік.

Айварас Абромавичус також запропонував внести до порядку денного наступного засідання Наглядової ради питання проведення forensic-аудиту підприємств Концерну.

Нагадаємо: 9 липня президент Володимир Зеленський призначив членами наглядової ради державного концерну «Укроборонпром» Давида Арахамія і Андрія Загороднюка. До цього президент 12 червня відповідним указом призначив Айвараса Абромавичуса членом наглядової ради «Укроборонпрому».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті