Захворіло у світі
134,719,328
Померло у світі
2,915,972
Вилікувалось у світі
76,537,874
Захворіло в Україні
1,841,137
Померло в Україні
36,779
Вилікувалось в Україні
1,405,826
«Нафтогаз» знизив ціни на липневий газ для населення на 10,4%

«Нафтогаз» знизив ціни на липневий газ для населення на 10,4%

Зниження ціни не суперечить умовам співпраці з МВФ, оскільки є реакцією на ситуацію на газовому ринку

«Нафтогаз» знизив ціни на липневий газ для населення на 10,4%
Фото: УНІАН

НАК «Нафтогаз України» знизив ціни на газ для потреб населення в липні на 10,4%. Про це повідомляє прес-служба президента.

«У липні ми знизимо ціну для населення на 10,4%», – повідомив керівник інтегрованого газового бізнесу НАК «Нафтогаз України» Андрій Фаворов на зустрічі з президентом Володимиром Зеленським і підписав відповідне розпорядження.

Він також зазначив, що зниження ціни не суперечить умовам співпраці з Міжнародним валютним фондом (МВФ), оскільки є реакцією на ситуацію на газовому ринку.

Керівник газового бізнесу НАК зазначив, що зараз на європейському газовому ринку збільшився обсяг газу за рахунок пропозиції російського і американського скрапленого палива, що сприяє зниженню оптових цін.

За словами Фаворова, це дозволило збільшити закупівлю газу для подальшого закачування його в підземні сховища, де вже накопичено 14,2 млрд куб. м, а до початку опалювального сезону планується збільшити запаси до 19-20 млрд куб. м.

Нагадаємо: Кабмін 5 червня змінив механізм формування ціни на природний газ для потреб населення і теплокомуненерго. Тепер для формування вартості газу для населення уряд зобов'язав НАК «Нафтогаз України» вже з червня використовувати мінімальне з чотирьох запропонованих значень.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті