Захворіло у світі
19,705,715
Померло у світі
728,129
Вилікувалось у світі
11,967,286
Захворіло в Україні
80,949
Померло в Україні
1,897
Вилікувалось в Україні
43,972
Зеленський пропонує перезапустити судову реформу через Верховну Раду – Рябошапка

Зеленський пропонує перезапустити судову реформу через Верховну Раду – Рябошапка

Президент має намір внести до Верховної Ради новий законопроект про судову реформу

Зеленський пропонує перезапустити судову реформу через Верховну Раду – Рябошапка
Фото: УНІАН

Президент України Володимир Зеленський має намір внести до Верховної Ради новий законопроект про судову реформу. Про це пишуть Українські Новини з посиланням на заяву заступника голови Офісу президента України Руслана Рябошапки.

«Через Верховну Раду. При чому тут Конституційний суд? Він ці проблеми не вирішить. Цей варіант ми взагалі не розглядаємо», – сказав він.

Він додав, що президентська комісія з питань правової реформи має в короткі терміни розробити і представити концепцію реформування судової системи, а також відповідні законопроекти, які будуть представлені в український парламент.

Додамо, що раніше Руслан Рябошапка називав рішення, прийняті «реформованими» судовими інстанціями, в більшості своїй далекими від українського законодавства та вимог Конституції. Він зазначив, що такі рішення були «очевидним свідченням провалу судової реформи», яка проходила під контролем адміністрації п'ятого президента України Петра Порошенка.

Саме цим він пояснив створення групи експертів для оцінки результатів судової реформи та вирішення проблем функціонування судової гілки влади.

Читайте також матеріал Mind – Судова реформа: які завдання має вирішити нова влада.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті