Захворіло у світі
5,763,122
Померло у світі
358,235
Вилікувалось у світі
2,389,735
Захворіло в Україні
22,382
Померло в Україні
669
Вилікувалось в Україні
8,439
Amazon виділить $700 млн на навчання 100 тисяч співробітників штучному інтелекту

Amazon виділить $700 млн на навчання 100 тисяч співробітників штучному інтелекту

Компанія має широкі плани щодо впровадження в свою роботу нових технологій

Amazon виділить $700 млн на навчання 100 тисяч співробітників штучному інтелекту
фото pixabay.com

Amazon оголосила про плани витратити $700 млн до 2025 року на навчання 100 тисяч своїх співробітників в США. Про це йдеться в блозі компанії, передає vc.ru.

Компанія інвестує в кілька своїх безкоштовних програм з підвищення кваліфікації. Вони стосуються вивчення штучного інтелекту, машинного навчання і хмарних рішень Amazon Web Services і розробки ПЗ.

Крім ІТ-програм, компанія планує розвивати курси перепідготовки для співробітників, які вирішили змінити спеціалізацію (до 95% вартості оплачує Amazon), а також платну інтенсивну освітню програму Amazon Apprenticeship.

«Мета не в тому, щоб створити кар'єрні сходи від робітника до гендиректора. Ми хочемо дати своїм співробітникам можливість розвивати свої навички», – прокоментував Ардін Вільямс, віце-президент Amazon з розвитку співробітників.

Вільямс зазначив, що розвиток власних програм навчання продиктований попитом на фахівців з машинного навчання, хмарних технологій та інших напрямків. Як повідомляється, пізніше Amazon може ввести програми, пов'язані з роботою над проблемами змін клімату.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті