«Полтавська газонафтова компанія» наростила видобуток газу на 57% за півроку

«Полтавська газонафтова компанія» наростила видобуток газу на 57% за півроку

Додаткові об’єми видобутку забезпечили капітальний ремонт свердловин та інтенсифікація видобувних робіт

«Полтавська газонафтова компанія» наростила видобуток газу на 57% за півроку
Фото: Полтавська нафтогазова компанія

«Полтавська газонафтова компанія» (ПГНК) за підсумками 1 півріччя 2019 року збільшила видобуток природного газу на 56,9% у порівнянні з таким же періодом минулого року, а нафти та конденсату – на 19%. Про це Mind повідомила компанія.

Так, видобуток природного газу становив 131,3 млн м3, а нафти та конденсату – 20,5 тис тон.

Крім цього, компанія завершила буріння двох нових свердловин: №3 Західномашівської площі та нафтової свердловини №81 Новомиколаївського родовища.

Додаткові об’єми видобутку забезпечили капітальний ремонт свердловин та інтенсифікація видобувних робіт, додали в компанії. На сьогоднішній день добовий видобуток складає 210 тис м3.

Загалом з початку року ПГНК реалізувала десять проектів на свердловинах із власного фонду, а також фонду державних компаній. Серед них – дві свердловини з фонду ліквідованих та законсервованих «Укрназвдобування» (УГВ), та одна свердловина – з фонду «Надра України».

«У другому кварталі 2019 року СП ПГНК продовжила збільшувати видобуток. За результатами першого півріччя компанія перевиконала показники минулого року з видобутку природного газу на 56,9%. Така позитивна динаміка є результатом як буріння нових свердловин так і програми робіт з КРС та інтенсифікації видобутку. Звичайно, це стало можливим завдяки злагодженій роботі усієї команди та, насамперед, геологічного та технічного департаментів. Ми продовжуємо виконувати затверджений план робіт та наразі завершуємо буріння свердловини №142 Ігнатівського родовища. Наша мета – збільшувати видобуток у найбільш раціональний та ефективний спосіб на благо компанії та всіх акціонерів», – зазначив гендиректор ПГНК Віктор Гладун.

«Полтавська газонафтова компанія» – спільне українсько-британське підприємство, що було створене у 1994 році. ПГНК – один із лідерів серед недержавних нафтогазовидобувних підприємств України. Сфера діяльності компанії – пошук, розвідка, видобуток та підготовка нафти та газу. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло