Зеленський хоче провести конкурс на посаду голови Одеської ОДА

Зеленський хоче провести конкурс на посаду голови Одеської ОДА

Президент заявив, що поки не призначатиме бізнесмена Андрія Андрейчикова головою Одеської ОДА

Зеленський хоче провести конкурс на посаду голови Одеської ОДА
Фото: УНІАН

Президент України Володимир Зеленський заявив, що поки що не має наміру призначати бізнесмена Андрія Андрейчикова головою Одеської обласної державної адміністрації (ОДА). Про це пише Інтерфакс-Україна.

Президент додав, що має намір провести на цю посаду конкурс. Таку заяву Зеленський зробив на нараді з питань розвитку морських портів України в суботу в Одесі.

«У нас є ідея з цього приводу... Через те, що дуже багато джерел щось на Андрейчикова пишуть, я хочу реально хоч щось, хоч один доказ... Дуже багато людей, які маніпулюють у ЗМІ, тому я думаю, що ми приймемо рішення. Ми мали дуже хороший експеримент у Львівській області, ми знайшли там дуже сильних людей... Я думаю, що ми не можемо ризикувати в Одесі, навіть Андрейчиковим, якого я особисто знаю. Тобто ми проведемо конкурс в Одесі. Буде конкурс. Тому що це дуже відповідальна місія, і ми не хочемо вас, одесити, підвести», – пояснив президент.

Зеленський уточнив, що особисто знайомий з Андрейчиковим, і це рішення його не стосується.

Нагадаємо: 26 червня Кабмін підтримав призначення восьми голів ОДА, кандидатури яких пропонував Зеленський. Зокрема, головою Одеської ОДА пропонувалося призначити Андрія Андрейчикова.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті