АМПУ: розпочато днопоглиблення на двох водосховищах

АМПУ: розпочато днопоглиблення на двох водосховищах

Днопоглиблення на внутрішніх водних шляхах розпочалось вперше за шість років

АМПУ: розпочато днопоглиблення на двох водосховищах
Фото: pixabay.com

Філія «Днопоглиблювальний флот», який входить до складу ДП «АМПУ», почав реалізацію проектів щодо днопоглиблення на двох водосховищах на річці Дніпро – Кременчуцькому та Кам'янському. Про це повідомляє прес-служба АМПУ.

Днопоглиблення на водосховищах передбачає забезпечення гарантованих габаритів і відновлення глибин до рівня 3,65 м. Обсяг робіт склав 60 200 куб м.

Роботи виконуються власним флотом Філії АМПУ «Днопоглиблювальний флот», суду якого вже виходять з відновного ремонту. А також потужностями підрядників, визначених на тендерах, що проводяться філією ДП «АМПУ» в системі електронних закупівель ProZorro.

«Перед спеціалізованим філією ДП« АМПУ »стоїть масштабне завдання відновити габарити суднового ходу на внутрішніх водних шляхах, де системне днопоглиблення не проводилося останні 6 років», – зазначив міністр інфраструктури Володимир Омелян.

Зараз триває експлуатаційне днопоглиблення суднового ходу Кременчуцького водосховища. Роботи виконує підрядна організація ТОВ «СОБІ» (Україна), яку система ProZorro визначила переможцем відкритих торгів. Загальний обсяг робіт, які необхідно виконати, становить 770 000 куб. м. Також тривають роботи з відновлення глибин на перекатах Кам'янського водосховища. Тут задіяний власний флот філії АМПУ- земснаряд «Скіф». Потреба в днопоглибленні становить 30 000 куб. м.

Раніше повідомлялось, що АМПУ розпочав днопоглиблення біля причалів порту Чорноморськ.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло