Захворіло у світі
116,872,436
Померло у світі
2,593,931
Вилікувалось у світі
66,149,832
Захворіло в Україні
1,406,800
Померло в Україні
27,128
Вилікувалось в Україні
1,198,254
Уряд запровадив електронні послуги в сфері пенсійного забезпечення

Уряд запровадив електронні послуги в сфері пенсійного забезпечення

Призначення пенсії, її перерахунок,нарахування надбавок, допомог та доплат і компенсацій здіснюватиметься онлайн

Уряд запровадив електронні послуги в сфері пенсійного забезпечення
Фото: pixabay.com

Кабінет міністрів ухвалив постанову, яка запроваджує електронні послуги в сфері пенсійного забезпечення. Таке рішення було ухвалене урядом одностайно, передає кореспондент Mind.

Як пояснив на своїй сторінці у Facebook голова державного агентства з питань електронного урядування Олексій Вискуб, ухвалена постанова «передбачає суттєву оптимізацію та запровадження онлайн таких масових та суспільно важливих послуг:  призначення пенсії; перерахунок пенсії; призначення до пенсії надбавок, допомоги, доплат та компенсацій;  поновлення виплати пенсії; переведення з одного виду пенсії на інший».

За словами чиновника, завдяки запровадженню електронної взаємодії кількість документів, що вимагаються від заявника буде зменшено в середньому на 9 по кожній послузі.

Вискуб підкреслив, що досвід країн ЄС свідчить про необхідність запровадження окремої національної програми розвитку цифрових навичок для людей похилого віку – «і ми зробимо це в рамках наших планів із широким залученням бізнесу. Запроваджуємо е-послуги нового покоління!»

Нагадаємо, раніше Mind повідомляв, що  заборгованість Пенсійного фонду зростає. У 2018 році зафіксовано найбільше перевищення видатків Пенсійного фонду над доходами.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті