Захворіло у світі
93,900,264
Померло у світі
2,010,328
Вилікувалось у світі
51,747,005
Захворіло в Україні
1,154,692
Померло в Україні
20,686
Вилікувалось в Україні
857,183
У Канаді подали до суду на Apple через проблемні акумулятори

У Канаді подали до суду на Apple через проблемні акумулятори

Позивачі скаржаться, що акумулятори надто швидко виходять з ладу

У Канаді подали до суду на Apple через проблемні акумулятори
фото Shutterstock

До Верховного суду Квебеку (перша за площею провінція Канади) надійшов колективний позов до американської компанії Apple. Його автори скаржаться на проблемні акумулятори в iPhone та інших пристроях компанії. Про це пише видання Montreal Gazette, на яке посилається DailyComm.

До суду на Apple подали жителі Квебека, які купували обладнання Apple з батареями, які можна перезаряджати, в період з 2014 року і користувалися гарантійними програмами AppleCare і AppleCare +.

За словами позивачів, Apple не змогла запропонувати телефони iPhone, мультимедійні плеєри iPod, планшети iPad, смарт-годинник Apple Watch і портативні комп'ютери MacBook, які повинні були надійно працювати «прийнятний відрізок часу». Про який саме період йдеться, не уточнюється.

Ініціатори групового позову стверджують, що вони не були проінформовані про умови законного гарантійного обслуговування відповідно до Закону про захист прав споживачів Квебека. Юридична компанія Vathilakis заявила, що Apple зобов'язана розкривати цю інформацію клієнтів до покупки сертифікатів AppleCare.

Apple вже не вперше отримує скарги на проблемну роботу акумуляторів. У 2018 році компанія замінила 11 млн батарей для iPhone, а раніше вона щороку встановлювала по 1-2 млн нових акумуляторів в смартфонах, що знаходяться в експлуатації.

У 2017 році виник скандал, повязаний з тим, що Apple навмисно уповільнює роботу своїх смартфонів. Після цього компанія знизила вартість заміни акумулятора в смартфонах (починаючи з iPhone 6) з $79 до $29.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті