Захворіло у світі
177,419,783
Померло у світі
3,838,670
Вилікувалось у світі
161,868,524
Захворіло в Україні
2,226,037
Померло в Україні
51,847
Вилікувалось в Україні
2,140,978
МВФ вважає, що курс долара є надто завищеним

МВФ вважає, що курс долара є надто завищеним

За даними експертів, курс завищений на 6-12%

МВФ вважає, що курс долара є надто завищеним
фото pixabay.com

Міжнародний валютний фонд (МВФ) прийшов до висновку, що нинішній курс долара США значно завищений. З урахуванням основних короткострокових економічних індикаторів курс долара завищений на 6-12%. Про це йдеться в доповіді МВФ, передає DW.

У той же час курси євро, японської ієни і китайського юаня знаходяться на прийнятному рівні.

Саме для Німеччини курс євро, враховуючи високе позитивне сальдо поточних операцій ФРН, занижений на 8-18%, вважають експерти МВФ. З метою зниження гігантського профіциту в сфері зовнішньої торгівлі МВФ радить Німеччині активніше інвестувати у внутрішню інфраструктуру.

Трамп постійно висловлює невдоволення тим, що курс долара дуже високий і в результаті перешкоджає американському експорту. У червні він розкритикував в зв'язку з цим і грошову політику Європейського Центробанку (ЄЦБ) і його глави Маріо Драгі.

На думку американського президента, заходи, що вживаються ЄЦБ, несправедливо полегшують конкуренцію Європи з США. Чим дешевше євро, тим конкурентоздатною в ціновому плані європейські продукти в інших валютних регіонах.

Нагадаємо:на початку липня директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард тимчасово склала свої повноваження у зв’язку з висуненням її кандидатури на пост голови Європейського центробанку.

 Як повідомлялось, новим директором МВФ може стати глава Центробанку Великобританії (Банк Англії) Марк Карні. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті