Захворіло у світі
32,569,168
Померло у світі
988,996
Вилікувалось у світі
22,489,844
Захворіло в Україні
195,504
Померло в Україні
3,903
Вилікувалось в Україні
86,873
Крістін Лагард тимчасово склала повноваження глави МВФ

Крістін Лагард тимчасово склала повноваження глави МВФ

На її місце призначено Девіда Ліптона

Крістін Лагард тимчасово склала повноваження глави МВФ
фото Shutterstock

Директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард тимчасово складає свої повноваження у зв’язку з висуненням її кандидатури на пост голови Європейського центробанку.

«За рекомендацією Комітету з етики Виконавчої ради МВФ я вирішила тимчасово відмовитися від своїх обов’язків як директор-розпорядник МВФ на період висунення кандидатів», – повідомила Лагард.

Виконавча рада МВФ оголосила, що виконувати обов'язки директора-розпорядника буде Девід Ліптон, передає Reuters. Він займав пост першого заступника директора-розпорядника МВФ.

Рада не стала розкривати деталі, що стосуються пошуку нового директора-розпорядника фонду.

У Єврораді також відзначили, що «визнали Крістін Лагард відповідним кандидатом на пост президента Європейського центрального банку». Рішення щодо призначення нового глави ЄЦБ замість Маріо Драгі буде прийнято після консультацій Європейської ради з Європарламентом і радою керуючих ЄЦБ.
Офіційне висунення кандидатів з боку Європейської ради з великою часткою вірогідності означає, що саме вони займуть дані посади, оскільки діючі представники влади ЄС вже провели обговорення і консультації з приводу нових призначень.

Нагадаємо, місія МВФ на чолі з Роном ван Роденом відвідала Київ у період з 21 по 29 травня для обговорення останніх політичних і економічних подій.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті