Крістін Лагард тимчасово склала повноваження глави МВФ

Крістін Лагард тимчасово склала повноваження глави МВФ

На її місце призначено Девіда Ліптона

Крістін Лагард тимчасово склала повноваження глави МВФ
фото Shutterstock

Директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард тимчасово складає свої повноваження у зв’язку з висуненням її кандидатури на пост голови Європейського центробанку.

«За рекомендацією Комітету з етики Виконавчої ради МВФ я вирішила тимчасово відмовитися від своїх обов’язків як директор-розпорядник МВФ на період висунення кандидатів», – повідомила Лагард.

Виконавча рада МВФ оголосила, що виконувати обов'язки директора-розпорядника буде Девід Ліптон, передає Reuters. Він займав пост першого заступника директора-розпорядника МВФ.

Рада не стала розкривати деталі, що стосуються пошуку нового директора-розпорядника фонду.

У Єврораді також відзначили, що «визнали Крістін Лагард відповідним кандидатом на пост президента Європейського центрального банку». Рішення щодо призначення нового глави ЄЦБ замість Маріо Драгі буде прийнято після консультацій Європейської ради з Європарламентом і радою керуючих ЄЦБ.
Офіційне висунення кандидатів з боку Європейської ради з великою часткою вірогідності означає, що саме вони займуть дані посади, оскільки діючі представники влади ЄС вже провели обговорення і консультації з приводу нових призначень.

Нагадаємо, місія МВФ на чолі з Роном ван Роденом відвідала Київ у період з 21 по 29 травня для обговорення останніх політичних і економічних подій.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті