Комісія не може визначити переможця у конкурсі по морській ділянці «Дельфін»

Комісія не може визначити переможця у конкурсі по морській ділянці «Дельфін»

Дві компанії - американська Trident Black Sea Inc і азербайджанська Caspian Drilling International (CDI) - набирають однакову кількість балів

Комісія не може визначити переможця у конкурсі по морській ділянці 	«Дельфін»
Фото: pixabay.com

Проект рішення за результатами нафтогазового конкурсу на морську ділянку «Дельфін» повинна була розглянути Міжвідомча комісія з укладення угод про розподіл продукції, однак заплановане на 12 липня засідання не відбулося. Про це повідомляє Економічна правда.

Документ, який є в розпорядженні ЕП, складений в формі інформаційної довідки з описом заявок чотирьох претендентів і оцінками їх інвестиційних пропозицій.

Однак висновок не визначає єдиного переможця конкурсу через те, що дві компанії – американська Trident Black Sea Inc і азербайджанська Caspian Drilling International (CDI) – набирають однакову кількість балів.

«Міжвідомча комісія не дійшла згоди щодо визначення переможця конкурсу на укладення угоди про розподіл продукції на ділянці «Дельфін». Жоден з претендентів не зміг набрати достатньої кількості голосів для прийняття схвального рішення необхідною більшістю присутніх членів Комісії», – йдеться в документі.

Нагадаємо: конкурс було оголошено 12 квітня, термін подачі заявок був зменшений урядом до 60 днів, тому його термін минув 12 червня.

Голова АП 11 червня закликав продовжити конкурс щодо укладення угод про розподіл продукції для ділянки «Дельфін» на шельфі Чорного моря мінімум до 120 днів. На засіданні Міжвідомчої комісії з організації укладення та виконання угод про розподіл продукції розкрила пропозиції на участь у конкурсі на розробку вуглеводневої ділянки «Дельфін».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті