Захворіло у світі
1,524,375
Померло у світі
89,435
Вилікувалось у світі
336,780
Захворіло в Україні
1892
Померло в Україні
57
Вилікувалось в Україні
45
Міжвідомча комісія розкрила пропозиції на участь у конкурсі на розробку вуглеводневої ділянки «Дельфін»

Міжвідомча комісія розкрила пропозиції на участь у конкурсі на розробку вуглеводневої ділянки «Дельфін»

Міжвідомча комісія отримала чотири заявки на участь у конкурсі

Міжвідомча комісія розкрила пропозиції на участь у конкурсі на розробку вуглеводневої ділянки «Дельфін»
Фото: mpe.kmu.gov.ua

Під час засідання Міжвідомчої комісії з організації укладення та виконання угод про розподіл продукції, під головуванням міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика, було розкрито пропозиції та оголошено учасників конкурсу на видобування вуглеводнів в межах ділянки «Дельфін». Про це повідомляє прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості.

Міжвідомча комісія отримала чотири заявки на участь у конкурсі з розробки ділянки «Дельфін» – від Caspian Drilling International Ltd., Frontera, Trident Black Sea і української компанії ПрАТ «Укрнафтобуріння».

Подані документи будуть опрацьовані та проаналізовані членами комісії щодо можливості конкурсантів освоїти родовище, зазначив голова комісії Ігор Насалик.

Кабінет міністрів 6 березня видав постанову «Про проведення конкурсу на укладення угоди про розподіл вуглеводнів, які видобуватимуться у межах ділянки Дельфін», що дало змогу уряду вже 12 квітня оголосити конкурс на розробку вуглеводнів у межах ділянки «Дельфін».

Раніше повідомлялося, що польська Unimot, що подала заявку на участь в конкурсі на розробку Іванівського родовища на підставі угоди про розподіл продукції (УРП), в разі перемоги буде працювати над ділянкою в партнерстві з західним оператором. Назву компанії-партнера поки тримають у таємниці.

Нагадаємо: НАК «Нафтогаз України» та АТ «Укргазвидобування» 27 травня 2019 року підписали з ТОВ «Халлібартон Україна» Меморандум про взаєморозуміння щодо поглиблення співпраці у сфері надання сервісних нафтогазопромислових послуг для розробки покладів вуглеводнів в Україні. «Халлібартон» поставлятиме високотехнологічне обладнання та програмне забезпечення задля збільшення обсягів видобутку українського газу на родовищах «Укргазвидобування».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію