ПГНК завершила буріння третьої свердловини з початку року

ПГНК завершила буріння третьої свердловини з початку року

ПГНК перевиконала показники минулого року, не зважаючи на виснаженість ліцензій більш ніж на 80%

ПГНК завершила буріння третьої свердловини з початку року
Фото: СП «Полтавська газонафтова компанія»

СП «Полтавська газонафтова компанія» (ПГНК)  успішно протестувалп нову свердловину №142 Ігнатівського родовища (ІГ-142). Середньодобовий дебіт на штуцері (6мм) складає 152 тисячі куб. м. газу та 110 куб. м. нафти та конденсату. Про це повідомляє прес-служба ПГНК.

Це – третя свердловина, яку освоїла ПГНК з початку 2019 року.

Свердловину було пробурено до глибини 2515 м за 33 доби. Було проведено перфорацію інтервалом всього 3 м з 30 м ефективної товщини. Такі результати перевищили попередні очікування.

«Команда спеціалістів геологічного та технічного департаментів успішно виконали завдання по бурінню нової свердловини ІГ-142. Показники видобутку з даної свердловини перевищили наші очікування. Відмічу, що Полтавська газонафтова компанія перевиконала показники минулого року, не зважаючи на виснаженість ліцензій більш ніж на 80%. Це є демонстрацією того, що компанією обрано ефективну програму робіт для максимально раціонального використання таких родовищ», – відзначив генеральний директор СП ПГНК Віктор Гладун, .

Нагадаємо, за результатами першого півріччя 2019 року, СП ПГНК видобула 131,3 млн куб. м природного газу та 20 500 тонн нафти та конденсату. Зростання видобутку газу у порівнянні із першим півріччям 2018 року склало 57% та нафти і конденсату – 19%. Додаткові об’єми видобутку вдалось забезпечити завдяки бурінню нових свердловин, успішним капітальним ремонтам свердловин (КРС) та інтенсифікації видобутку

СП «Полтавська газонафтова компанія» – спільне українсько-британське підприємство, що було створене у 1994 році. СП ПГНК є одним з лідерів серед недержавних нафтогазовидобувних підприємств України. Сфера діяльності компанії – пошук, розвідка, видобуток та підготовка нафти та газу. Полтавська газонафтова компанія використовує найсучасніші технології і методи, задля власного внеску у досягнення Україною енергетичної незалежності.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію