Захворіло у світі
6,511,713
Померло у світі
386,073
Вилікувалось у світі
2,807,420
Захворіло в Україні
25,411
Померло в Україні
747
Вилікувалось в Україні
11,042
Група компаній «Мотор Січ» 2 роки фінансувала ДНР – СБУ

Група компаній «Мотор Січ» 2 роки фінансувала ДНР – СБУ

До «Центрального Республіканського банку ДНР» надходили платежі «Сніжнянського машинобудівного заводу», що входить у групу компаній «Мотор Січ»

Група компаній 	«Мотор Січ» 2 роки фінансувала ДНР – СБУ
Фото: pixabay.com

Співробітники Служби безпеки України (СБУ) припинили протиправну діяльність групи компаній «Мотор Січ», яка протягом двох років фінансувала діяльність терористичної організації «ДНР». Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Оперативники  у межах досудового розслідування встановили, що посадовці відокремленого підрозділу групи – «Сніжнянський машинобудівний завод», який розташований на тимчасово окупованій території Донецької області, при здійсненні господарської діяльності розробили та реалізували механізм проведення безтоварних операцій із суб’єктами підприємницької діяльності, розташованими на території України, РФ та так званої «Донецької народної республіки».

У результаті оборудки до «Центрального Республіканського банку ДНР» надходили платежі «Сніжнянського машинобудівного заводу» у вигляді сплати непередбачених чинним українським законодавством, так званих «податків та інших обов’язкових платежів».

Співробітники СБУ задокументували, що зокрема за 2015 рік «Сніжнянський машинобудівний завод» до бюджету «ДНР» сплачено понад 32 млн рублів. Заводом також здійснювалась передача на безоплатній основі товарно-матеріальних цінностей для потреб так званих «Міністерства доходів та зборів Донецької народної республіки», через яке безпосередньо фінансувались незаконні збройні формування бойовиків.

Слідчі Служби безпеки України та прокурор Донецької області оголосили підозру директору та начальнику фінансового відділу «Сніжнянський машинобудівний завод» у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 258-5 Кримінального кодексу.

Триває досудове слідство для встановлення всіх інших осіб, причетних до фінансування терористичної діяльності.

Раніше повідомлялось, що ПАТ «Мотор Січ» продовжує поставляти деталі для двигунів у РФ через іноземні компанії-посередники.

Нагадаємо: АМКУ почав розгляд справ по отриманню Skyrizon Aircraft Holdings Limited і державним концерном «Укроборонпром» спільного контролю над ПАТ «Мотор Січ»

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті