Byar Bicycle представив електровелосипед, який можна не заряджати

Byar Bicycle представив електровелосипед, який можна не заряджати

Акумулятор на 160 Вт-год може автоматично перезаряджатися

Byar Bicycle представив електровелосипед, який можна не заряджати
Photo by Thomas Ricker / The Verge

Голландський стартап Byar Bicycle представив перший електричний велосипед Volta, який можна буде зовсім не заряджати. Батарея з ємністю в 160 Вт-год буде автоматично поповнювати заряд енергії, пише The Verge.

Byar Volta – перша електрифікована велосипед від Byar Bicycle. Він має незвичайний дизайн і цілковиту відсутність ланцюга, оскільки велосипед має вальний привод. У задньому колесі ховається електродвигун потужністю 250 Вт, контролер, Bluetooth, GPS, датчики вимірювання крутного моменту, акумулятор та інше. Важить велосипед 22,5 кг.

Volta розроблявся спеціально для міських жителів, які цінують ексклюзивні речі і хочуть виділитися з натовпу, оскільки його початкова становить майже $4000.

Велосипеди з карданним приводом існують вже досить давно, але ланцюгова конструкція з перемикачами найбільш популярнf за рахунок більш ефективного розподілу сили м'язів.

Електродвигун, який використовується в Volta, виготовляє італійська компанія Zehus.

Щоб активувати електричну тягу, потрібно розігнати Volta приблизно до 5 км/год.

Одна з найцікавіших особливостей Byar Volta – це можливість підзарядки акумулятора під час руху, таким чином виснажену батарею можна заряджати під час звичайного пересування за допомогою педалей і ніг. Акумулятора Volta вистачає приблизно на 90 км.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті