Трамп назвав мера Лондона «некомпетентним» через хакерську атаку на Twitter поліції

Трамп назвав мера Лондона «некомпетентним» через хакерську атаку на Twitter поліції

Зловмисники публікували образливі та нецензурні твіти від імені Скотленд-Ярда

Трамп назвав мера Лондона «некомпетентним» через хакерську атаку на Twitter поліції
@SadiqKhan

Президент США Дональд Трамп назвав мера Лондона Садіка Хана «некомпетентним» і сказав, що у Лондона «ніколи не буде безпечних вулиць» після того, як Twitter столичної поліції зламали хакери й опублікували серію дивних твітів з офіційного акаунта, пише The Telegraph.

 «З некомпетентним мером Лондона у вас ніколи не буде безпечних вулиць!» – написав Трамп у своєму твіттері.

Сторінку і поштовий ящик лондонської поліції було зламано напередодні. Від імені Скотланд-Ярда почали публікуватися повідомлення і розсилатися листи, в яких містилися нецензурні та образливі вирази. Деякі повідомлення стосувалися закликів до звільнення репера Digga D. Представник Скотленд-Ярду Рой Сміт повідомив у своєму акаунті Twitter про злам і попросив ігнорувати всі ці повідомлення.

«Наша медіа-команда старанно працює над видаленням повідомлень і забезпеченням безпеки акаунта. Будь ласка, ігноруйте будь-які твіти, поки ми не переконаємося, що вони повернулися під офіційний контроль», – написав він.

Образливі повідомлення було видалено рано вранці в суботу.

У поліції повідомили, що проблеми безпеки стосуються тільки інтернет-провайдера MyNewsDesk, який використовується для публікації новин. Решта сервери Скотланд-ярда знаходяться під контролем.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті