Захворіло у світі
6,682,531
Померло у світі
392,321
Вилікувалось у світі
2,897,890
Захворіло в Україні
25,964
Померло в Україні
762
Вилікувалось в Україні
11,372
«Закон дозволяє займатися творчістю» – Вакарчук про подальшу долю гурту «Океан Ельзи»

«Закон дозволяє займатися творчістю» – Вакарчук про подальшу долю гурту «Океан Ельзи»

Фронтмен гурту заявив, що після його обрання народним депутатом на позачергових парламентських виборах, музична група «Океан Ельзи» продовжить свою діяльність

«Закон дозволяє займатися творчістю»  – Вакарчук про подальшу долю гурту 	«Океан Ельзи»
Святослав Вакарчук
Фото: УНІАН

Лідер партії «Голос» Святослав Вакарчук заявив, що після його обрання народним депутатом на позачергових парламентських виборах, музична група «Океан Ельзи» продовжить свою діяльність. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Я людина, яка декларує відсутність подвійних стандартів. Хіба ви зможете повірити, що я щиро скажу вам, що мені більше не цікаво займатися музикою? Не повірите, скажете, що граю (на публіку). Так як грати я не вмію, то щиро вважаю, що «Океан Ельзи» буде існувати. Слава Богу, закон дозволяє займатися творчістю, а Бог забороняє мені нею не займатися», – повідомив він.

Нагадаймо: станом на 18:00, згідно з офіційним екзит-полом, партія «Голос» Вакарчука набрала 6,3%. Про можливу співпрацю з партією «Голос» вже повідомляв президент Зеленський і партія «Слуга народу». П'ятий президент Порошенко також назвав своїм партнером в майбутньому парламенті партію Вакарчука.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті