Захворіло у світі
42,641,728
Померло у світі
1,150,157
Вилікувалось у світі
28,776,373
Захворіло в Україні
343,498
Померло в Україні
6,391
Вилікувалось в Україні
141,508
Порошенко називає своїм партнером в майбутньому парламенті партію «Голос»

Порошенко називає своїм партнером в майбутньому парламенті партію «Голос»

П'ятий президент закликав політсили, які, згідно з даними екзит-полів, проходять до парламенту, відмежуватися від проросійських політсил

Порошенко називає своїм партнером в майбутньому парламенті партію 	«Голос»
Петро Порошенко
Фото: president.gov.ua

Лідер партії «Європейська солідарність», п'ятий президент України Петро Порошенко називає своїм партнером в майбутньому парламенті партію «Голос» і закликає всі політсили, які, згідно з даними екзит-полів, проходять до парламенту, відмежуватися від проросійських політсил. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Стратегічні завдання – не допустити до реальної влади «окупаційну платформу», тепер уже саме так – цих путінських маріонеток не повинно бути ні в коаліції, ні в уряді, щоб вони зсередини уряду не виконували поставлені Путіним і Москвою завдання. Ми з вами повинні не допустити цього», – повідомив він

Порошенко зазначив, що його політична сила очікує, «що вже до ранку всі, хто проходить до Верховної Ради, відмежуються від платформи Бойко і Медведчука і засвідчать свою позицію щодо неприйнятності співробітництва з 5 колоною».

Про можливу співпрацю з партією «Голос» вже повідомляв президент Зеленський і партія «Слуга народу».

Нагадаймо: згідно з офіційним екзит-полом, партія «Слуга народу» набрала 43,9% на позачергових парламентських виборах, партія «Європейська солідарність» – 8,9%, партія «Голос» – 6,3%.

Більше про партії, інтереси та ризики кандидатів – в спеціальному проекті «Mind X-ray: рентген бізнес-зв'язків кандидатів».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті