Поблизу Мавританії горить український траулер, є загиблий та постраждалі

Поблизу Мавританії горить український траулер, є загиблий та постраждалі

Судно «Іван Голубець» горить третю добу

Поблизу Мавританії горить український траулер, є загиблий та постраждалі
фото dumskaya.net

Український океанський траулер «Іван Голубець»  третю добу горить біля берегів Мавританії (Західна Африка), в результаті загинув моторист, є постраждалі. Про це повідомляє «Думская».

На момент займання на борту знаходилось 90 осіб – громадяни України та РФ.

Пожежа почалася 20 липня в машинному відділенні і швидко поширилась на палубу. Через сильне задимлення капітан віддав команду покинути судно. Людей евакуював інший траулер «Маршал Крилов».

«Оскільки в складі флоту Мавританії відсутні пожежні і рятувальні судна було вирішено організувати рятувальну операцію силами інших траулерів, які ведуть промисел в цьому районі, – каже очевидець події. – Судно «Капітан Сухондяєвський» зуміло завести швартовий кінець і взяти «Голубець» на буксир, проте в процесі буксирування полум'я перекинулося з машинного відділення і палуби на житлові приміщення і надбудову. Судно вигоріло практично повністю і продовжує горіти. Відновленню воно, швидше за все, не підлягає. На ньому знаходиться дизельне паливо і повний трюм рибної продукції. Власник (або фрахтувальник? Юридичний статус судна поки не відомий, – ред.) заявив, що всі збитки будуть покриті за рахунок екіпажу ».

За інформацією видання, траулер «Іван Голубець» зафрахтований латвійським бізнесменом українського походження і ходить під прапором Грузії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті