Фунікулер у Києві зачинили на щорічний техогляд

Фунікулер у Києві зачинили на щорічний техогляд

Він відновить свою роботу 23 серпня цього року

Фунікулер у Києві зачинили на щорічний техогляд
Фото: УНІАН

Київський Фунікулер зачинили на щорічний технічний огляд. Про це повідомляє прес-служба КП «Київпастранс».

Фунікулер буде закрито до 23 серпня цього року. Планується плановий огляд та ремонт тягових двигунів, гальм, пантографів, механізмів дверей, а також планується оновити та замінити настили підлоги і стелі, засоби зв’язку.

«Від сьогодні і до 23 серпня фунікулер зачинено на щорічний технічний огляд. Нам необхідно провести плановий огляд та ремонт тягових двигунів, гальм, пантографів, механізмів дверей. Також плануємо оновити та замінити настили підлоги і стелі, засоби зв’язку», – йдеться в повідомленні.

Київський фунікулер – лінія фунікулера в Києві, яка проходить по крутому схилу Володимирської гірки і з'єднує Поділ з Верхнім містом. Це один з перших фунікулерів в колишній Російській імперії, він був відкритий в 1905 році після Кремлівського і Похвалінского елеваторів в Нижньому Новгороді (1896) і Одеського фунікулера (1902).

Раніше повідомлялось, що КМДА у 2019 році має намір спрямувати більше ніж 100 млн грн із міського бюджету на реставрацію споруди Київського фунікулера з метою адаптувати його до сучасних умов експлуатації.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті