Захворіло у світі
5,988,416
Померло у світі
366,654
Вилікувалось у світі
2,529,761
Захворіло в Україні
23,204
Померло в Україні
696
Вилікувалось в Україні
9,311
Китай збільшує в 5 разів мита на сталь з Євросоюзу та Японії

Китай збільшує в 5 разів мита на сталь з Євросоюзу та Японії

Низькі ціни на закордонну сталь завдали суттєвої шкоди китайським виробникам

Китай збільшує в 5 разів мита на сталь з Євросоюзу та Японії
фото Shutterstock

Китай вводить антидемпінгові мита на імпорт продукції з нержавіючої сталі, яку ввозять в країну Євросоюз, Японія, Південна Корея та Індонезія. Митний тариф виросте в діапазоні від 18,1% до 103,1%, повідомило  22 липня міністерство комерції КНР. Як пише DW, на деякі види продукції митні збори зростуть у 5 разів.

«Слідчі органи постановили, що імпортовані з ЄС, Японії, Південної Кореї та Індонезії заготовки, гарячекатані листи і рулони з нержавіючої сталі постачалися на ринок Китаю за демпінговими цінами, що завдало істотної шкоди вітчизняним виробникам», – наголошується в заяві міністерства.

«У зв'язку з цим з 23 липня постачальники із зазначених країн зобов'язуються платити відповідні антидемпінгові мита при імпорті даної продукції», – вказано в заяві.

Під дію нових мит підпадають болти з нержавіючої сталі і листова гарячекатана сталь.

Вжиті заходи будуть діяти п'ять років.

Антидемпінгове розслідування щодо імпорту заготовок, гарячекатаних листів і рулонів з нержавіючої сталі, що ввозяться в Китай з країн ЄС, Індонезії, Південної Кореї і Японії, було ініційовано рік тому, 23 липня 2018 року. Згідно із заявою Мінкомерції, воно було розпочато у зв'язку з заявкою, яка офіційно надійшла 22 червня 2018 року від компанії Taigang, що займається виробництвом продукції з нержавіючої сталі і представляє інтереси всієї відповідної галузі Китаю.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті