У пристроях Apple замість OLED-екранів будуть нові дисплеї microLED

У пристроях Apple замість OLED-екранів будуть нові дисплеї microLED

Компанія готується укласти угоду з тайванським виробником

У пристроях Apple замість OLED-екранів будуть нові дисплеї microLED
фото DR

Apple вийшла на завершальний етап переговорів з тайванськими виробниками дисплеїв з приводу установки екранів microLED в пристрої, які американська корпорація випустить в 2020 році. Про це повідомляє видання Economic Daily News, на яке посилається DailyComm.

В першу чергу панелі microLED будуть встановлені у комп'ютеризовані годинники Apple Watch і прийдуть на зміну OLED-екранам від компанії LG Display.

Підготовка до запуску серійного виробництва дисплеїв microLED займе близько 9 місяців, тому не варто очікувати їх появи в пристроях Apple в 2019 році, наголошує видання.

Панелі microLED відрізняються від OLED-екранів зменшеною товщиною, підвищеною яскравістю і зниженим споживанням енергії. Однак виробництво microLED ускладнене тим, що залежно від дисплея вони можуть містити мільйони окремих пікселів. Кожен з них має три субпікселя: червоний, зелений і синій світлодіоди, які повинні бути індивідуально відкалібровані, пояснюють експерти.

На думку аналітиків Digitimes Research, спочатку Apple буде використовувати екрани microLED тільки в топових версіях смарт-годинників, враховуючи їх високу вартість. Ціна  панелей microLED приблизно на 400-600% вища порівняно з OLED-екранами того ж розміру, які зараз можна зустріти в Apple Watch.

Нагадаємо, Apple розробляє новий екран для IPhone, який працюватиме без дотику до нього.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті