Фонд держмайна замінив 3 членів наглядової ради ОПЗ

Фонд держмайна замінив 3 членів наглядової ради ОПЗ

ФДМ вивів з наглядової ради Євгена Асташева, Олександра Візира та Наталю Харіну

Фонд держмайна замінив 3 членів наглядової ради ОПЗ
Фото: УНІАН

Фонд державного майна (ФДМ)  наказом від 19 липня 2019 року припинив повноваження голови наглядової ради Одеського припортового заводу (ОПЗ)  та ще двох членів ради.  Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Головою наглядової ради був Євген Асташев, що обіймав цю посаду з 12 травня 2017 року.

ФДМ вивів з ради двох членів – Олександра Візира, який свого часу був помічником народного депутата Ігоря Кононенко, і Наталю Харіну.

Одночасно Фонд ввів до складу ради трьох нових членів: заступника директора департаменту забезпечення діяльності ФДМ Андрія Сачивко, заступника голови ФДМ Віталія Герца, який раніше вже входив до наглядової ради ОПЗ, і заступника директора ФДМ Євгена Босенко.

В наглядовій раді підприємства ще два представника Фонду: Анастасія Маньківська і Тетяна Кузуб.

ОПЗ простоює з кінця квітня 2018 року, працює тільки комплекс з перевалки аміаку на рівні 2,3 млн тонн на рік. Його робота була зупинена через порушення давальцем ТОВ «Всеукраїнська Енерго Компанія» договору з «Укртрансгазом».

ОПЗ називає роботу на давальницьких умовах єдиним можливим варіантом відновлення роботи в умовах провалу спроб приватизації і накопиченої заборгованості за газ перед НАК «Нафтогаз України», яка перевищує 2,2 млрд грн.

Підприємство в середині липня цього року повідомило, що зробить чергову спробу відновити роботу за давальницькою схемою в серпні 2019 року.

Нагадаємо: у травні 2019 року Київський апеляційний суд визнав рішення Стокгольмського арбітражу про стягнення понад $250 млн з Одеського припортового заводу на користь  Ostchem Holding Limited Дмитра Фірташа за поставки газу.

В липні госпсуд Одеської області зобов'язав ОПЗ виплатити НАК «Нафтогаз України» 2,2 млрд грн заборгованості за природний газ, спожитий за двома договорами від 2016 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло