Apple хоче купити модемний бізнес Intel за $1 млрд

Apple хоче купити модемний бізнес Intel за $1 млрд

Apple може отримати технології Intel для впровадження 5G в iPhone

Apple хоче купити модемний бізнес Intel за $1 млрд
фото DR

Компанія Apple веде активні переговори про покупку бізнесу Intel з виробництва 5G-модемів для смартфонів, за словами джерел, на які посилається The Wall Street Journal. Цей крок допоможе виробнику iPhone взяти під контроль розробку критично важливих компонентів, які живлять його пристрої, зазначає видання.

Угода, яка оцінюється в суму $1 млрд і більше, може бути досягнута наступного тижня за умови, що переговори не зірвуться, стверджують джерела.

Угода буде мати важливе стратегічне та фінансове значення. Вона дала б Apple доступ до інженерних розробок і багаторічного досвіду Intel в розробці модемних чіпів для бездротової технології наступного покоління – 5G, що потенційно зекономить роки розробок для Apple.

З боку Intel угода дозволила б компанії позбутися від збиткового бізнесу: компанія втрачала на ньому близько $1 млрд на рік. Хоча це і призведе до виходу з бізнесу смартфонів, Intel планує продовжити роботу над технологією 5G для інших пристроїв.

Intel і Apple ведуть переговори щодо угоди близько року. У квітні 2019 року видання повідомило, що Apple призупинила переговори після того, як досягла угоди з іншим виробником чипів – Qualcomm.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло