Apple ще має намір купити підрозділ Intel, що займається модемами

Apple ще має намір купити підрозділ Intel, що займається модемами

Технологічний гігант хоче купити підрозділ, який знаходиться в Німеччині

Apple ще має намір купити підрозділ Intel, що займається модемами
фото Shutterstock

Згідно з новим звітом компанії The Information, Apple веде переговори про покупку підрозділу Intel з розробки модемів.  Про це повідомляє 9to5mac.

Це вже не вперше Apple цікавиться модемним бізнесом Intel, але до цього часу компанії ніяк не можуть дійти згоди.

Переговори тривають ще з минулого року, втім, як зазначає видання, компаніям все ще далеко до досягнення угоди. У випадку якщо Apple та Intel все ж домовляться, сотні інженерів з останньої стануть співробітниками купертінського технологічного гіганта.

У звіті пояснюється, що Intel має намір продати свій модемний бізнес частинами. Apple цікавиться підрозділом компанії з Німеччини, який вважається одним з найпотужнішим.

В заяві Intel зазначається, що компанія отримала значний інтерес до свого підрозділу, що займається 5G, але наразі їй немає чого анонсувати.

«Ми найняли зовнішніх консультантів, щоб допомогти нам оцінити стратегічні варіанти для нашого бізнесу 5G, – заявив представник компанії. – Ми створили цінність як в нашому портфоліо безпровідних модемів, так і в нашій інтелектуальній власності. Ми отримали значний інтерес до бізнесу, але наразі нам більше немає чого сказати».

Як повідомляється, Apple уже найняла кількох відомих керівників з Intel. До команди технологічного гіганта з Купертіно приєднався Стефан Вольф, який раніше керував німецькою командою модемного бізнесу Intel. Також у лютому Apple переманила провідного інженера з підрозділу бездротових технологій Intel.

Нагадаємо: у квітні Intel заявила, що відмовляється від розробки 5G-модемів для смартфонів. Intel продовжить інвестувати в розробку інфраструктури для мереж 5G. Компанія пообіцяла виконати замовлення на 4G-модеми, але не планує випускати 5G-модеми для смартфонів.

До цього  Qualcomm та Apple вирішили припинити всі судові суперечки між компаніями, які тривали з 2017 року. Згідно з новою угодою, Qualcomm буде 6 років постачати чіпи для пристроїв Apple. Це дозволить Apple використовувати технології Qualcomm для розробки смартфонів із технологією 5G.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті