Huawei звільнила 600 з 850 працівників своєї американської «дочки»

Huawei звільнила 600 з 850 працівників своєї американської «дочки»

Причиною для таких масових звільнень стали «дії уряду США, що призвели до скорочення бізнесу Huawei»

Huawei звільнила 600 з 850 працівників своєї американської «дочки»
фото www.flickr.com/photos/[email protected]

Понад 600 співробітників Futurewei, дочірньої компанії Huawei у США, були звільнені від виконання своїх обов'язків і втратили робочі місця. Про це повідомляє IXBT із посиланням на IThome.

Штат компанії включає близько 850 осіб, тому під звільнення потрапило 70% штату.

Зазначається, що якщо звільнений працівник є китайцем, віг має змогу повернутись в КНР і продовжити роботу в Huawei.

Китайська компанія Huawei не стала приховувати, що причиною для таких масових звільнень стали «дії уряду США, що призвели до скорочення бізнесу Huawei».

Засновник і генеральний директор Huawei Рен Чженфей підтвердив факт звільнень. Він заявив, що цього року Huawei планувала інвестувати в цю дочірню компанію, що займається дослідженнями і розробками, $600 млн. Однак дії уряду США призвели до того, що Futurewei не може відправляти результати досліджень і розробок китайському виробникові. Крім того, співробітники Futurewei не можуть вступати в контакт зі співробітниками Huawei. Таким чином, заплановані інвестиції не мають сенсу.

Нагадаємо: Futurewei Technologies, науково-дослідницький підрозділ китайської компанії Huawei Technologies, що базується в Кремнієвій долині, став відокремлюватися від батьківської компанії в зв'язку з внесенням її Міністерством торгівлі США в «чорний список»

Як повідомлялось, Міністерство торгівлі США в середині травня внесло Huawei в «чорний список», заборонивши їй, таким чином, купувати компоненти і технології американських виробників. Крім того, китайська компанія знаходиться в списку організацій, яким заборонено вести справи з американським бізнесом без відповідних ліцензій. Білий дім звинуватив Huawei у співпраці з розвідкою Китаю і можливе стеження за клієнтами

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло