Багатомільярдний ринок дронів зросте втричі в найближчі 10 років

Багатомільярдний ринок дронів зросте втричі в найближчі 10 років

Найширше літальні апарати використовуються в комерції та сільському господарстві

Багатомільярдний ринок дронів зросте втричі в найближчі 10 років
фото pixabay.com

Обсяг світового ринку дронів, які використовуються споживачами і компаніями, в 2019 році досягне $4,9 млрд, а в найближчі 10 років він підвищиться до $14,3 млрд. Такі дані наводить Reuters з посиланням на дослідження, проведене аналітичною компанією Teal Group, яка спеціалізується на авіаційній галузі. В ці дані не входить використання дронів у військових цілях.

За даними експертів, приблизно три чверті кількісних поставок безпілотних літальних апаратів для споживчого та комерційного використання припадає на китайських виробників.

У дослідженні вказано, що найбільшим сегментом ринку дронів є виробничий контроль на підприємствах, який охоплює такі галузі, як будівництво, енергетику та гірничодобувну промисловість. Такі підприємства використовують безпілотники для обстеження місцевості та ліній електропередачі.

Другим за популярністю сегментом продажів дронів названо сільське господарство. Тут безпілотники використовуються, наприклад, для обприскування сільськогосподарських культур і аналізу полів.

У травні 2019 року телеканал CNN оприлюднив попередження Міністерства внутрішньої безпеки США про те, що американським компаніям «потрібно бути обережними», якщо їх дані з безпілотних літальних апаратів «зберігаються у виробника або інших третіх осіб».

Нагадаємо, гігант інтернет-торгівлі Amazon запатентував систему стеження за допомогою дронів доставки.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло