Зеленський просить Раду відкласти покарання за завезення «євроблях» на 90 днів

Зеленський просить Раду відкласти покарання за завезення «євроблях» на 90 днів

В іншому разі посилена відповідальність буде впроваджена з 22 серпня 2019 року

Зеленський просить Раду відкласти покарання за завезення «євроблях» на 90 днів
Фото: УНІАН

Президент Володимир Зеленський пропонує парламенту ухвалити проект закону щодо відтермінування застосування штрафних санкцій за порушення порядку ввезення транспортних засобів на митну територію України на 90 днів. Відповідний законопроект №10462 зареєстровано в парламенті 17 липня 2019 року.

Як зазначається в пояснювальній записі, законопроектом пропонується продовжити на 90 днів строк набрання чинності окремими положеннями законодавчих актів України, якими передбачена посилена відповідальність за порушення при переміщенні транспортних засобів у митних режимах тимчасового ввезення і транзиту на території України.

8 листопада 2018 року  парламент ухвалив зміни до Митного кодексу, який передбачає посилення відповідальності за порушення при переміщенні транспортних засобів в митних режимах тимчасового ввезення і транзиту, використання в Україні автомобілів на іноземній реєстрації.

Передбачалось, що «посилена відповідальність» мала б набути чинності з 22 травня 2019 року, але 16 травня парламент своїм рішенням відклав запровадження такої відповідальності до 22 серпня 2019 року.

Нагадаємо, що останнє пленарне засідання  Верховної Ради  VIII скликання відбулося 12 липня 2019 року.

Раніше Mind повідомляв, що парламент відклав  запровадження штрафів за ввезення в Україну автомобілів на єврономерах на 270 днів замість 180 днів з моменту ухвалення закону.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті